hit counter


14:28 - 29 Mart 1667 Salı

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartına MTV Ödeme Kaç Taksit 2014

2 Ocak 2014 Perşembe - 16:22
Kategori : Gündem


mtv-taksitGaranti Bankası kredi kartı Bonus kart sahipleri 2014 MTV ödemelerinde taksit imkanından yararlanabilecekler mi? Bonus kredi kartı ile MTV ödemesi kaç taksit? 2014 MTV Ocak ayı ödemesi Garanti Bankası taksit kampanyası detayları sizlerle;

2014 MTV ödemelerinin Ocak ayı yani ilk taksit ödemeleri başladı. 1 ocak itibari ile başlayan motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri için bankalar ardı ardına kampanyalarını duyurmaya başladılar. Kimi bankalar MTV ödemeleri için taksitler yaparken kimileri bunun yanı sıra çeşitli indirimler sunuyorlar. İşte bunların arasından Garanti Bankası 2014 MTV kampanyası detayları;

Garanti Bankası Bonus kredi kartı ile MTV ödemelerinde kazanılacak taksit sayısı ve diğer indirimlerle ilgili detaylara buradan ulaşabileceksiniz.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı 2014 MTV Ödemesi

  • 01 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında Bonus ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’den, Garanti internet şubesinden, Garanti cep şubesinden ya da 444 0 333′den ayrıca SMS kanalıyla yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 3 taksit fırsatı sunulacaktır.
  • SMS kanalıyla da 3 taksitle MTV ödemesi yapılabilecektir. Bu süreçte “MTV SOR PLAKA NO” yazıp 3340′a SMS göndererek borcunuzu sorgulayabilirsiniz daha sonra; “MTV ODE PLAKA NO KART SON 6 HANE” yazıp 3340′a SMS göndererek de MTV borcunuzu ödeyebilirsiniz.
  • Kampanyadan Garanti Bonuslar, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, AMEX, Bonus AMEX, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Filo Card, EASY, Amex Business, ABANK Bonus, ING Bonus, Şekerbank Bonus ve Tekstilbank Bonus sahipleri faydalanabilir.
  • Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
  • Bonus Flexi ve Bonus Genç gib.gov.tr dışındaki kanallardan yapılan ödemelerde 3 taksit fırsatından yararlanabilecektir.
  • Gib.gov.tr’den ve Garanti cep şubesinden ödemeler 3 taksitle yapılacaktır. Garanti internet şube ve 444 0 333′ten yapılan ödemelerde ise tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçenekleri bulunmaktadır.

Tüm Garanti American Express, VISA ve MasterCard, Alternatifbank BONUS, ING BONUS, Şekerbank BONUS, Tekstilbank BONUS kartlarınız ile MTV ödemesini yapabilirsiniz.

İnternet vergi dairesi üzerinden bu kartlar ile sadece 02:00 – 22:00 saatleri arasında ödeme işlemi yapabilirsiniz.

2014 MTV ödemelerinizi Garanti Bankası Bonus kredi kartınız ile anında ödeyebilirsiniz. Bunun için İnternet Vergi Dairesine girmeniz yeterli olacaktır.

Konuya Aşağıdaki Alandan Yorum Yapabilirsiniz

(Lütfen argo kelimeler kullanmayınız ve küfür içeren cümleler kurmayınız. Aksi taktirde yorumunuz yayınlanmayacaktır.)