TC Kimlik No ile SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

Kimlik bilgileri ile ssk sigorta sorgulaması yapma sistemi

önemli İşverenin İflası mahdut İşverenin İflası Direktifinin hedefleri dü yönlüdür. Bir yandan kâr sözleşmesinde mevla olduğu ya da kâr ilişkilerinden doğan haklarının korunmasını temin etmek için işverenin iflası halinde işçileri korumak, vesair yandan da işverenin iflası halinde işçilerin korunması konusunda uzuv devletler tc no ile sigorta sorgulama arasındaki farklılıkları kesmek yerine aza devletlerin kanunlarını birbirine yakınlaştırmak hedeflenmektedir. Bu şekilde minimal bir saye düzeyi sağlanmaktadır. Direktif, yetkili otoritelerin iflasa değgin işlemleri başlat- maya hüküm verdiği evet da işletmenin kesin bir şekilde faaliyetini durdurduğu zamandan, yani işverenin iflas ettiği andan itibaren uygulanır.

Direktif, aza devletleri, esrar varlığı işverenin işlettiği sermayeden mutlak sürdürmek zorunda olan ve iflas yerinde işçilere ödemede bulunması gereken güvence kurumları oluşturmak konusunda zorlamaktadır. İşverenlerin bu kuruma katkıda bulunması gerekmektedir. çalışma ilişkilerinin sonlanması halinde ita yapılmasına ilişikli talepler öne çıka- bilmektedir. uzuv devletler güvence kurumlarının sorumluluğunu ssk gün sınırlandırabilirler. Ancak, garanti kurumunun ustalık ilişkisinin son üç ayının ücretlendirmesini karşılamak zorunda oldu- ğu minimum ödemeye müdahale edemezler. Bununla birlikte, uzuv devletler ödemeler için bir tavan belirleyebilmektedir.

bir zamanda, aza devletler güvence kurumunun iflas eden işverenin primlerinden, ulusal yasal sosyal emniyet rejimlerine mukabil ve eklenmiş bir şirket ya da şirketler arası emeklilik sistemine muhalif sorumlu olmadığını müterakki sürebilmektedirler. Ancak, uzuv devletlerin, iflas fail işverenin devletin içtimai güvenlik sistemi kapsamında zorunlu primlerini ödememesinin, işçinin prim ödemelerinin ödenen ücretten kaynakta kesilmesine dayanarak, işçinin saye hakkı kazanmasını aksi yönde etkilemediğinin garantisini vermeleri gerekmektedir. Bu sebeple, aza devletler işçilerin toplumsal emniyet yardımlarina adalet tc ssk sorgulama kazanmasını bir şekilde elde etmek zorundadır. Ayrıca, aza devletler tekaütlük programlarının kendileri tarafından finanse edilmesi gerekmemesine rağmen, mesleksel emeklilik programları kapsamında yaslılık yardımı almaları dair işçilerin çıkarlarını bakmak için gereken önlemleri almalıdır.

Incoming search terms:

 • tc kimlik no ile ssk sorgulama
 • TC Noyla SSK Hizmet Dökümü
 • tc kimlik no ile ssk sorgulama hizmet dökümü
 • ssk hizmet dökümü sorgulama tc kimlik no ile
 • ssk sorgulama tc kimlik no ile hizmet dökümü
 • tc kimlik numarasıyla hizmet dökümü
 • SSK Hizmet Dökümü TC Kimlik
 • TC Ile Hızmet Dokumu
 • ssk hizmet dökümü tc kimlikle sorgulama
 • tc kimlik no ile ssk hizmet dökümü
Bu yazı 12752 kere okundu.
 • Site Yorum

6 adet yorum var.

 1. hüseyin kılıç diyor ki:

  sigarta sorgulama

 2. orhan akkaya diyor ki:

  yahu bir canta para yatirdik hala emekli olaca 5 yil oldu

 3. ÖMER ÖZDEMİR diyor ki:

  BEN ÖMER ÖZDEMİR 6-3-2012 TARİHİNDE RAPORLUYDUM HALEN ÖDEMESİNİ YAPMADINIZ SAYIN SGK YETKILILERI EMANETE ALINDI CEVABI VERİYOSUNUZ NASIL KANUN BU 1 YILI GECMİŞ HALEN ÖDEMEM NEDEN YAPILMIYO NEDEN İŞÇİYİ MAGDUR BURAKIYOSUNUZ LÜTFEN PARAMI ÖDEYİN EBNİM HAKKIMI HELAL ETMEM

 4. ünal diyor ki:

  1985 3*10 ssk girişim var şu anakadar 1800 gün pirimim var.ne zaman emekli olabilirim. kaç gün pirim eksiğim bulunuyor saygılarımla.

 5. ibrahim ulutepe diyor ki:

  sigortamabakaçam kesintifarmıyokmudiye bakamıyorum önçenegüzel bakıyorduk gerekli

 6. zeki aydın diyor ki:

  1984 girisliyim ne zman emeklı olurum

Bir yorum bırak

REKLAM
 • YORUM
yorum ikonu
Eda:
2016-07-13 20:41:42
yorum ikonu
2016-07-12 20:31:27
yorum ikonu
2016-07-12 15:16:22